Tipy na originálne a štýlové vianočné darčeky

Vianoce sú sviatky pokoja, lásky a radosti. Pri nákupe darčekov máte na výber z dvoch možností. Predvianočný čas môžete tráviť behaním po obchodoch a hľadaním inšpirácií alebo ho môžete tráviť v kruhu svojich najbližších. Máme pre vás totiž hneď niekoľko nápadov, ktoré vás ušetria od vianočnej naháňačky. Naše darčeky sú štýlové a originálne a ešte ich aj vyrábame u nás doma na Slovensku. Prečítajte si tipy na darčeky, ktoré sme pre vás pripravili v článku.


Darček pre deti

                                                                                            

Obchody nás zahlcujú ponukami hračiek  a darčekov pre deti už od leta. Darujte im však tento rok niečo jedinečné a zaujímavé.

Máme pre vás pripravený darček, pri ktorom môžu deti rozvíjať svoju kreativitu a zároveň ich bude viesť na ceste k zodpovednosti a starostlivosti o niečo živé. S kreatívnou morskou sadou s tillandsiou sa zabavia a budú hrdí, že si dekoráciu vytvorili úplne sami.

 

Šperk pre ženy

 

Ženy sú stvorenia, ku ktorým prirodzene patrí šperk a originálne doplnky. Náhrdelník so živou tillandsiou je určite originálnym riešením a poteší nielen milovníčky prírody. Vďaka vám si vaša manželka alebo priateľka obohatí šperkovnicu o naozaj skvostný kúsok.

Každý náhrdelník je ručne vyrábaný z dreva. Má v sebe osadenú živú rastlinku, nenáročnú na starostlivosť a tak môže mať vaša nežnejšia polovička kúsok zelene vždy so sebou, aj keď pracuje v kancelárii obkolesená betónovými múrmi.

 

Dizajnový doplnok pre mužov

 

Obdarovať muža niečím, čo neofrfle, zaberie asi najviac času a premýšľania. Sme však presvedčení, že štýlový  a nenáročný doplnok  s rastlinou na pracovný stôl alebo živý obraz do pracovne chytí za srdce aj pánov. Pohľad od pracovného stola na kus prírody poteší snáď každé oko.

 

Vianočný darček pre priateľov a najbližších

 

Chcete niekoho len tak prekvapiť, idete na návštevu a hľadáte darček pre hostiteľa, alternatívu k rezaným kvetom, či tradičnej vianočnej ruži? Môžete siahnuť po sklenených guliach alebo  drôtených geometrických dekoráciách s kúskom prírody.

Sklenená guľa je symbolom Vianoc. Aerárium s tillandsiami preto poteší určite každého obdarovaného, či už položené na stole, zavesené na vianočnom stromčeku a napríklad aj na lampe v kancelárii. Máme pre vás prichystané červené aj zelené gule, stačí si už len vybrať.

Špicaté ozdoby v kovovom prevedení zas perfektne doplnia váš stromček, pokiaľ ste sa rozhodli pre zlaté, strieborné alebo zlato ružové farebné prevedenie.

Vďaka nákupu u nás ušetríte čas, lebo nakúpite pre všetkých vašich blízkych pod jednou strechou. Odmenou za vašu snahu bude radosť a prekvapenie milovanej osoby. Celý sortiment našich produktov si môžete prezrieť na našom e-shope. Buďte originálny s MonaLu.

Viac o tillandsiách, ich pôvode, starostlivosti o ne a o ďalších témach sa dočítate v našich blogoch.